0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Канзас Сити Ројалс Бејзбол лилјак

Канзас Сити Ројалс Бејзбол лилјак

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој бејзбол лилјак во Канзас Сити Ројалс е едноставен, но сепак класичен подарок што ќе го воодушеви секој обожавател! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Приближна комбинирана големина и за лилјак и за ланец : 6,5 ". Печатено уметничко дело. Сплит прстен. Бренд : Коперсбург Спорт. Официјално лиценциран. Материјал : 100% дрво - лилјак; 100% метал - клуч прстен.

За производот

Избор на клиент