0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени Машки без ракави на ракави за качулка со качулка

Единствени поволни цени Машки без ракави на ракави за качулка со качулка

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Модерно и удобно, оваа качулка без ракави се одликува со еден разделен џеб и влечење, одлично за есен или пролет за да се надополни секоја обична облека. Овој елек со качулка е лесен за носење за Денот на таткото, активности на отворено, како што се кошарка, пешачење и кампување. Џебот на градите е декоративен. Тоа е добар избор за костуми за Ноќта на вештерките и играње улоги во Cosplay. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да се осигурате дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД градите- - Ширина на рамото - половината Girth34 (S) 38 5/8 - 17 2/8 36 5/838 (М) - 42 1/8 - 18 1/8 - - 40 1/842 (L) 45 5/8 - 19 - 43 6/846 (XL) 49 2/8 - 19 7/8 - 47 2/850 (xxl) 52 6/8 - 20 7/8. Увезени. Поврати нагоре. Влечење. Без ракави. Машки елек со качулка. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент