0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Краток ракав на чудата на нација на момчињата на Nation Moys и чувар на долги ракави за пливање кошула, пакет, големини 4- & хаски

Краток ракав на чудата на нација на момчињата на Nation Moys и чувар на долги ракави за пливање кошула, пакет,

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Тоа е најдоброто од двата света : Забава во заштита од сонце и UPF. Чувајте го вашето момче покриено на песок, во сурфање или покрај базенот со овој чувар на осип поставен од Wonder Nation. Тој ќе биде подготвен за што и да има денот со една долга ракав и една кошула за пливање со кратки ракави. Забавно е да се мешате и да се совпаѓаат со сите негови омилени стебла за пливање. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : двајца чувари на осип. Деколте : екипаж. Карактеристики : еден долг ракав и еден стил на краток ракав; Ткаенина за брзо сушење. Времето Елементи : Овој сет нуди заштита од 50+. Момчињата со 2-пакувања на осип на осип, пливаат кошули од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент