0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени 3-парчиња карирани постелнини за постелнина поставени сини и жолти полни

Единствени поволни цени 3-парчиња карирани постелнини за постелнина поставени сини и жолти полни

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој комплет за покривање на Check Check Gingham беше изработен од супер мек квалитетен двојно четкан микрофибер. Ние користиме едноставен кариран дизајн за да го вратиме чувството за едноставност. Не само што ве тера да се чувствувате порелаксиран и удобен живот, туку може да одговара на најразлични стилови. Ве молиме измијте го капакот на Duvet поставен во водата под 30 ° C и сушење на ниска температура за да избегнете контакт или миење со остри предмети. Ве молиме, оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени поволни цени 3-парчиња карирани постелнини за постелнина поставени 100% полиестерски микрофибер. Големина на близнаци - 1 Duvet Cover : 68 "x 90", 2 шами за перници : 20 "x 26". Целосна големина - 1 Duvet Cover : 80 "x 90", 2 шами за перници : 20 "x 26". Големина на кралицата - 1 Duvet Cover : 90 "x 90", 2 шами за перници : 20 "x 30". Големина на кралот - 1 Duvet Cover : 90 "x 104", 2 шами за перници : 20 "x 36". Перница и вметнување на дувлата не се вклучени. Едноставна карирана шема. Дизајн на реверзибилна шема. Сокриено затворање на патент. Дизајн на скриени аголни врски. Машината што може да се пее, да се сува суво. Земја на потекло : Увезен.

За производот

Избор на клиент