0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг сребрен карат позлатен тон ѓердан од приврзок за срце, 18 “

Стерлинг сребрен карат позлатен тон ѓердан од приврзок за срце, 18 “

DEN 4976.00
Достапно за нарачка

Достапност

Со својот модерен изглед и свеж привлечност, на почетокот ќе биде loveубов со овој дво-тон ѓердан за приврзок за срце. Прави одличен подарок. 14К позлатени и родиум позлатени над 925 Стерлинг сребро. Приближно. Должина : 18 ". приврзоци приближно : 1,5" l; отстранлив. Клип на пролетниот прстен. Ланец на јаже. 14к злато позлатен ѓердан со приврзок од 2 тони. Фотографијата може да биде зголемена и/или подобрена.

За производот

Избор на клиент