0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дете за дете на Гаранималс, Тери Кратко

Дете за дете на Гаранималс, Тери Кратко

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Тоа е удобен, пријатна стил од гаранимали кои го прикажуваат овој повлечен пар на Тери шорцеви за вашето момче за дете. Изработена во мека, памучна мешавина од ткаенини, шорцевите на овие момчиња совршено се со неговите шарени врвови на гаранмали и маички за забавен изглед! Повлечен стил. Еластична половината. Француско Тери тело. Црна саѓи во боја на саѓи : 66% памук/34% полиестер; Црна/средна сива хедер/темно сива хедер/камо/морнарица : 60% памук/40% полиестер; Вселенска боја на морнарицата : 63% памук/37% полиестер. Машина за перење. Увезени. Тери шорцеви за момчиња на мали деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент