0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно, летното време на Дејзи, летно време, закотвена со полиестер, фрлање перница, Кели Грин Колис 1

Едноставно, летното време на Дејзи, летно време, закотвена со полиестер, фрлање перница, Кели Грин Колис 1

DEN 1066.72
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 18 "x 18 " Кели зелено летно време закотвена перница за акцент од нашата колекција „Way With Words '. Оваа перница ќе додаде персонализиран допир во вашиот кревет, троседот или фотелјата што сте ја барале! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мек вртено полиестер. Плоштад. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Избор на клиент