0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Панорамски облаци на „Ступел индустрии“ над заливот Сликарство Нерасположена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 2, дизајн од Кетрин Андерсен

Панорамски облаци на „Ступел индустрии“ над заливот Сликарство Нерасположена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Колку повеќе, толку подобро, нели? Нашите мулти -парчиња wallидни уметности ги нудат сите наши wallидни плакети започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : природа, на отворено, небо, кумулус, временски услови, облак, азурно небо, трева, река, трева. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Кетрин Андерсен.

За производот

Избор на клиент