0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Начин да славиме чоколадо миризливи танцувачки играчки

Начин да славиме чоколадо миризливи танцувачки играчки

DEN 1007.84
Достапно за нарачка

Достапност

О, Пу !! Не можете да најдете совршена подарок за да ставите глупо насмевка на лицето на вашата сакана личност на овој ден на вineубените? Не гледајте подалеку од нашиот начин да го прославиме Денот на в Valentубените чоколади миризливи танцувачки пуно играчка. Оваа анимирана кадифен играчка ќе донесе смеа и одлична забава на таа специјална личност овој ден на вineубените. Оваа симпатично гушкачка играчка за вртење е направена од ох-толку мек кадифен материјал што има испружени раце, големи, светли очи, насмеано лице и заврши со пар црвени патики на нозете. Нашата вкусно симпатична играчка за танцување има чоколаден мирис кој е вкусен и долготраен. Притиснете го копчето на неговите црвени патики, и ова мало Поу оживува и пее и танци на „Мирисам добро“ на мелодијата „Се чувствувам добро“ од Jamesејмс Браун. Нашиот начин да го прославиме миризливиот танцувачки играч на Денот на вineубените ќе биде хит на забавата на в Valentубените и ќе направи совршен подарок број два за тој број еден во вашиот живот. Начин да се слави чоколадо миризливи танцувачки играчки : Анимирана играчка за анимирана на Денот на вineубените. Смешкајќи се со танцување и пее на „Мирисам добро“ на мелодијата „Се чувствувам добро“ од Jamesејмс Браун. Совршен подарок #2 за #1 личност во вашиот живот. Пар со неколку чоколади за неверојатен подарок. Проверете ги сите подароци за Денот на вineубените од пат за да славите.

За производот

Избор на клиент