0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ела Самани Плус со големина на макси здолниште со големина на ела Самани

Ела Самани Плус со големина на макси здолниште со големина на ела Самани

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Прекрасно здолниште за завиткување макси ја носи собата од невреме со својот стил на издвојување! Тој е лесен рајон и има привлечни бои. Паѓа од еластична линија на половината со високи половини, во здолниште со ветровито обвивка. Еластична половината. Долго здолниште. Бохо-стил. 95% рајон. 5% спандекс. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент