0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Оливија II платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Оливија II платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

DEN 879.84
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Оливија Втори“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Избор на клиент