0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Деца од Garanimals Girls Ruffle Sleeve T-Mirts, 3-пакувања, големини 4-10

Деца од Garanimals Girls Ruffle Sleeve T-Mirts, 3-пакувања, големини 4-10

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Зачувајте стил со оваа симпатична 3-пакет маици од 365 деца од Garanimals. Овие печатени и графички маици имаат забавни руфи на ракавите за да додадат дополнителен слој на прекрасен во нејзината секојдневна гардероба. Стил со шорцеви и хеланки на Гаранималс за симпатична мешавина и комплети за облека што таа ќе ги сака. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со детали за шутнување. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графичко печатење на предниот или сето тоа печатење. 365 деца од маица за графички печати за девојчиња за девојчиња.

За производот

Избор на клиент