0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sports Illustrated: Edition Cossuit Edition - Постер за wallидови на Хејли Клаусон, 14.725 22.375

Sports Illustrated: Edition Cossuit Edition - Постер за wallидови на Хејли Клаусон, 14.725 22.375

DEN 223.68
Достапно за нарачка

Достапност

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење - Hailey Clauson 18 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

За производот

Избор на клиент