0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете неколку улични клоци на вашиот обичен изглед. Luanna By Brinley Co. е модерна патика со чипка на тркалезна тркала направена со мека веганска кожа. Пуканиот глужд и удобната пена од 4 мм ™ стапало го комплетираат овој дизајн за супер опуштено вклопување. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент