0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Diamond Ringвонат прстен

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Diamond Ringвонат прстен

DEN 13632.16
Достапно за нарачка

Достапност

На денот кога ќе ја прашате нејзината рака, претставете ја овој прстен кој е зачудувачки и традиционален. Модерен со злато 10К, овој класичен дизајн покажува треперлив тркалезен дијамант дијамант во поставување на Prong. Империјал 1/4 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Diamond Ringing Ring.

За производот

Избор на клиент