0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Pop-up critter cabin i pet шатор за миленичиња

Pop-up critter cabin i pet шатор за миленичиња

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Достапност

Барате совршен шатор за најдобриот пријател на човекот? Не гледај понатаму! Pop-Up Pop-up That Thend на Gigatent е дизајниран да го задржи вашето куче удобно додека го олеснува вашиот живот! Шаторот за миленичиња користи најсовремена технологија за внатрешна напнатост, која се отвора веднаш. Едвај е потребно секое собрание, така што е супер лесно да се постави насекаде, како што се дома, дворот, парковите, работата или одмор. Овој модел е со големина на 24 "x 24 " x 30 "Висок. Булдог, Бостон Териер и др. Во шаторот или надвор! Можете исто така да го користите овој шатор со постојниот челичен гајба. Поп-ап-критериум кабина I Пет шатор : Дизајн на шатори за миленичиња го прави супер лесен за поставување. Вклучено е совршено вградена подлога за пена за кучиња со отстранлив патент на капакот . Дизајниран да го користи со постојниот челичен гајба. Идеално за помали кучиња и миленичиња 5-15 фунти. Големата влезна врата и 4 еднострани грешки за доказ за грешки нудат супериорна вентилација.

За производот

Избор на клиент