0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Shortsенски шорцеви за жени во Авиа

Shortsенски шорцеви за жени во Авиа

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Совршен избор за долги растојанија, кратко растојание или кое било растојание меѓу нив, водечките шорцеви на Авиа ве одржуваат со финиш за финиш и истегнете ткаена ткаенина. Достапно во есенцијални јадро бои и светло розова боја. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. midrise. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. Внатрешен цртеж; вграден краток; назад еластична; Перфориран трим. Влага за губење. Достапно во разновидни бои. 48% рециклиран полиестер/38% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Водење шорцеви за жени од Авиа.

За производот

Избор на клиент