0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пен 7 '12-30-lb Ниво на живо во живо комбо

Пен 7 '12-30-lb Ниво на живо во живо комбо

DEN 1919.84
Достапно за нарачка

Достапност

Специјална понуда достапна 2/1/2019 до 5/13/2019 : Бесплатна торба со дуфели со набавка на производи од Пен во вкупна вредност од 250 или повеќе долари. Кликнете овде за формулар за откуп. Ролна во оптоварување на брод со одлични улоги со риболов шипка од 12-30 lb 7. Комбото има тубуларна графитна шипка со лесен графит ролна, што го прави удобен и лесен за употреба на водата. Оваа ролна има главна опрема за бронзена легура и анодизирана алуминиумска количка за брзо кастинг. Риболовната шипка за жива мамка во живо, исто така, доаѓа со безбедно седиште на графит. Пен 7 '12-30-lb Ниво на живо во живо комбо : Риболов шипки и ролна комбо. Ролна : Лесна рамка за графит. Ролна : машинска и анодизирана алуминиумска количка. Ролна : Главна опрема за бронзена легура со висока јачина на морско одделение. Прачка : тубуларен графит композитен празен. Род : Седиште за графит ролна.

За производот

Избор на клиент