0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници за граници на јуниори на јуниори

Без граници за граници на јуниори на јуниори

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој градник без жица од без граници се вклопува и се крева со нула жици за максимална удобност. Дневно неопходно за вашите основи, овој градник е дизајниран со природни чаши за кревање и меки крилја со двослојни крилја. Балетот назад ги одржува лентите во место и може лесно да се претвори во тркач. Овој градник за удобност доаѓа во различни бои и парови совршено со вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : Mauve Pearl/чиста романса : 74% најлон/26% спандекс; Други бои : 84% најлон/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 'и носи големина 34b. Вид на чаши : чаши за склекови; безжичен. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Поголемите димензии имаат крилја со двојни слоеви за дополнителна поддршка. Затворање : Затворање на мека кука и очи на грб. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо се претвораат во вкрстено назад. Карактеристики : Цврст тон или отпечатоци од контраст. Womenените и јуниорите ги поттикнуваат градниците од без граници.

За производот

Избор на клиент