0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Романтични женски плус големина ленти широки панталони со нозе со парчиња

Романтични женски плус големина ленти широки панталони со нозе со парчиња

DEN 569.76
Достапно за нарачка

Достапност

Вие навистина можете да ги имате сите! Удобноста и стилот се соединуваат на романтични панталони на романтични цигани. Лесен избор за дневно или вечерно носење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината со појас за само-вратоврска. Широки нозе со странични парчиња. 100% рајон. Миење на рацете. Увезени. Широки панталони за нозе за жени со плус големина од романтичен циган.

За производот

Избор на клиент