0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и опуштено опуштено миди здолниште за жени

Време и опуштено опуштено миди здолниште за жени

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој пат и здолништето на Тру Кринк е мора да има ставка за гардеробата на секоја жена. Ткаенината за крцкање ви дава без напор шик изглед, изгледајќи подеднакво добро облечена или облечена. Здолништето е околу плетеките се собираат на еластична лента за половината што е удобно и лесно да се повлече. Должината од 30 "прави совршено здолниште што сакате да го носите во текот на целата година. Разновидни бои на располагање. Ексклузивно на. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезено. Големина : Модел е 5'10" и носи големина S. ФИТ : Опуштено. Должина : 30 ''. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината за удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плетиран; сите печатени или цврсти бои. Плетиран здолниште со миди за жени за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент