0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Џемпер за време на време и женска маичка за боја

Џемпер за време на време и женска маичка за боја

DEN 447.84
Достапно за нарачка

Достапност

Останете кул и стилски оваа пролет со главна гардероба, време и truе женски врзани за бојадисување. Одликувајќи се со мермерни и спирални отпечатоци од боја, оваа симпатична џемпер на пуловер е обележана со неговата опуштена и мека француска ткаенина Тери, ве одржува удобно и модерно за работа или игра. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на Раглан. Џебови : Ниту.Енски џемпер од женско руно од времето и Тру.

За производот

Избор на клиент