0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дорел Новогратц Британија тапацирана платформа за платформа, рамка со големина на близнаци, зелена постелнина

Дорел Новогратц Британија тапацирана платформа за платформа, рамка со големина на близнаци, зелена постелнина

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Луксузот и гламурот се во секој детал од тапацирната платформа во Бретања, креветот со двојна големина. Дизајнирана со раскошен модерен стил, оваа платформа за платформа има ребрести тафтирани табли и дабови нозе што го прават совршено парче изјава. Креветот за платформа во Бретања е направена со премиум постелнина, додавајќи елеганција во вашата соба. Доаѓа со систем на слт Бентвуд кој обезбедува оптимална поддршка бидејќи летвите се прилагодуваат на притисокот извршен на нив. Исто така, вклучува странични шини и дополнителни метални нозе за да се обезбеди стабилност и поддршка. Удобното амортизирање на таблата му дава на вашето тело целата поддршка потребна за да седне и да се опушти. Зачудувајќи ја тапацираната платформа за платформа, и да ја направи вашата луксузна спална соба дури и луксузна?. Робусна конструкција на рамки од дрво што вклучува странични шини и дополнителни метални нозе за да се обезбеди стабилност и поддршка. Ребреста тафтирана глава и нозе во боја на дабови. Дизајниран со раскошен модерен стил во премиум ленен тапацир. Бродови во една кутија и тоа е лесно склопување. Системот Bentwood Slat обезбедува оптимална поддршка бидејќи летвите се прилагодуваат на притисокот извршен на нив. Ограничување на тежината : 250 фунти. Тежина : 68 фунти. Димензии на производот (L X W X H) : 80 x 43 x 41,5 инчи.

За производот

Избор на клиент