0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Случај за тетратка на Sony Vaio Neoprene

Случај за тетратка на Sony Vaio Neoprene

DEN 511.84
Достапно за нарачка

Достапност

Чувајте ја вашата тетратка безбедна од испакнатини и гребнатини со овој удобен случај за носење. Заштитете го вашиот лаптоп компјутер од истурање и нуркање. Neoprene нуди трајна и заштита од отпорна на вода. Случај за тетратка на Sony Vaio Neoprene дизајниран за тетратка. Тоа е одличен начин за чување или транспорт на вашите значајни работи. Конструиран од издржлив, висококвалитетен неопрен материјал и е дизајниран да обезбеди најголема заштита. Доаѓа во црна боја за подобро да одговараат на вашата тема и стил.

За производот

Избор на клиент