0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски и женски плус плетена хемија и наметка

Тајни богатства женски и женски плус плетена хемија и наметка

DEN 351.52
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени за дневна, подготвена да се тркалаат во тајните богатства (женски и женски плус) четкана плетена хемија и наметка од облека! Ние го спаривме совршениот фустан за спиење во стилот на резервоарот и ја координиравме облеката во Supersoft рециклирана полиестерска дрес. Тајните богатства женски и женски плус плетени хемикалии и облеки поставени ултра мазни и луксузни, меки плетени флуиди плетени на вашите криви, во удобност . хемијата има прилагодливи широки ленти, а облеката има внатрешна вратоврска и појас за појавување. Одлично за патување затоа што тие се машини за перење и без брчки!. Изберете од цврста црна облека со хемија за печатење на кожата, или печатете облечена со црна хемија . 95,00% рециклиран полиестер, 5,00% спандекс.

За производот

Избор на клиент