0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Величествени панталони за бејзбол појас, млади, црна боја

Величествени панталони за бејзбол појас, млади, црна боја

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа величествена бејзбол бејзбол пантолона е направена од 100% полиестер со двојна плетена средна тежина за сила и издржливост. Има еден поставен џеб и двојни колена за да го заштити местото што страда од најмногу казна. Величествена појава на бејзбол Пант : 100% двојно плетено полиестер. Двојни колена. Еден поставен џеб. Појасот се продава одделно.

За производот

Избор на клиент