0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетична атлетична атлетска атмосфера со атлетична атмосфера во Авиа

Атлетична атлетична атлетска атмосфера со атлетична атмосфера во Авиа

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Едноставно, меко и практично? Атлетичката атлетичка атмосфера е суштинско парче кога температурите почнуваат да се спуштаат. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. опуштено вклопување; седи под половината. Прикачен аспиратор со влечење. Стил на пуловер со V-врат. Појасна вратоврска на половината. Најдобро за : класа по јога, патнички носење и лежење. Пар со : Спортски градник или врвот на резервоарот. 63% модал/ 33% полиестер/ 4% спандекс. Машина за перење. Увезени.

За производот

Избор на клиент