0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Леб од местемахер Пумперникел, 17. Оз

Леб од местемахер Пумперникел, 17. Оз

DEN 107.84
Достапно за нарачка

Достапност

Направете ги вашите сендвичи екстра специјални со овој пакет од 12, 17,6-мл местемахер Пумперникл леб. Има темна боја и богат и сладок вкус, постигнат преку нежно печење до 20 часа. Обидете се со овој местемахер леб од целиот 'рж со малку сирење или мисирка и омилените гарнитури. Тој е богато со влакна и нема пченица, што го прави идеален избор за оние кои имаат алергии на глутен. Местемахер Пумперникел леб, 17,6 мл, пакет од 12 : без конзерванси. Долг рок на траење преку пастеризација. Без пченица и холестерол. Идеално за алергии на пченица и диета свесна за холестерол. Кошер = К-ПАРВ. Малку маснотии. Лебот од местемахер 'рж е богато со растителни влакна.

За производот

Избор на клиент