0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Wrangler® Машки и големи машка мешана медиумска панталона

Wrangler® Машки и големи машка мешана медиумска панталона

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Нудејќи удобност и функција, оваа машка панталона за мажи Wrangler® има многу простор за вашите најважни работи помеѓу неговите шест џебови и скриениот џеб од мрежа само за ушите. Тие се направени од памук Ripstop и се протегаат за квалитет. Тие имаат атлетско вклопување со отворено отворање на нозете што е навистина разноврсно за секојдневно атлетско вклопување. Седи веднаш под природната половината. Отворено отворање на нозете. Еластична лента за половината со цртеж. Затворање на патенти предни карго џебови со чиста ткаенина на екранот и скриен џеб за ушна мрежа. Затворање на копче и патент. Мешан материјал Pant - Twill & Ripstop, 98% памук, 2% спандекс. Стил # 112344995.

За производот

Избор на клиент