0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски кардиган со боја на светло -тежина

Време и време женски кардиган со боја на светло -тежина

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Достапност

Кул, секојдневен и безгрижен .. Го добивме лесниот слој што го баравте. Времето и Tie-Dye Cardigan има лесна вибрација и стил на моментот, опуштеното вклопување прави без напор слој над фустан, резервоар или мета и веднаш ја претвора вашата облека во нешто дополнително специјално. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Тежина : лесна Целокупната шема на вратоврска.

За производот

Избор на клиент