0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Фармерки на славни розови женски пламен

Фармерки на славни розови женски пламен

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Фармерките на Flare Flare на славните се ретро-инспириран стил кој се вклопува низ бутот и се разгоре од коленото до полите. Овие фармерки се направени во тексас за удобност за совршено вклопување. Чистиот полите ги прави овие фармерки од пламен идеални да одат од ден на ноќ. Спарете ги назад кон омилениот врв и облечете ги со потпетици или одете случајни со поодреден изглед и облечете ги патиките-тие се совршен додаток на вашата целогодишна, сезонска гардероба. Материјал : 60% памук/29% полиестер/10% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Flare Fit; Опремена низ бутот и се разгоре од коленото до полите. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : потресени детали; јамки на појас. Фармерки за женски пламен од славна личност Пинк.

За производот

Избор на клиент