0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пенка + запчаник за џеб, 1,5

Пенка + запчаник за џеб, 1,5

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Чувајте ги трудовите во ред со врзивно средство за патент со пенкало + опрема, врзивно средство од 1,5 инчи има 3 прстени што ви овозможуваат да чувате трудови. Однесете го со вас на час, искористете го за да чувате важни трудови за работа на едно место или да ги чувате вашите даночни документи во неа. Оваа папка има торбичка за патент, одлична за чување моливи, пенкала, нагласувачи и многу повеќе и вклучува проширување на внатрешни и надворешни џебови за да одговара на разновидност на електроника. Купете повеќе за часови или проекти или помогнете да ја одржувате вашата работна маса. Поднесено е да ја задржите вашата хартија безбедна и безбедна. Персонализирајте го со маркери, налепници или пенкала за бојадисување за да создадете забавни дизајни или вметнете украсена хартија во предниот слот. Користете го врзивно средство за патент Pen + Gear за да го организирате вашиот живот. Пенка + опрема 3-ринг-џеб Зипер Биндер, црна, 1,5 " : Црн врзивно средство со 3-прстени. 3 мерки на прстени 1.5 “. Проверете ја целата линија на Pen + Gear за повеќе работни и училишни потреби.

За производот

Избор на клиент