0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Supleple Industries софистицирано кученце куче Француски булдог очила врамени wallидни уметности дизајн од Ziwei Li, 16 20

Supleple Industries софистицирано кученце куче Француски булдог очила врамени wallидни уметности дизајн од

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата врамена giclee текстурирана wallидна уметност. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

За производот

Избор на клиент