0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Накратко го наведе женскиот и женскиот плус бери фламинго спиење џогери, 2-пакет

Накратко го наведе женскиот и женскиот плус бери фламинго спиење џогери, 2-пакет

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Шарени и удобни пантолони за спиење ставете забавен спин на вашиот ноќен изглед. Релаксирачки избор и за ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. 2-пакет вклучува : 2 пара џогери за спиење. Повлечете половината со влечење. Заштитена нога со манжетна со ребра. 94% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. 2-пакувања печатени џогери за жени и плус големина жени од кратко време.

За производот

Избор на клиент