0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Избегајте ја судбината - Омрази ме постер за wallидови, 14.725 22.375

Избегајте ја судбината - Омрази ме постер за wallидови, 14.725 22.375

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Достапност

Осветлете ја секоја просторија со ова бегство на судбината - мрази ме постер за wallидови. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатат на врвна хартија за постер, што ги подобрува боите за да направат смела изјава за декор на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International избега од судбината - Омрази ме wallидни постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постери за сјај на фотоарт. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

За производот

Избор на клиент