0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Италија семејство жица сирење Оз

Италија семејство жица сирење Оз

DEN 55.68
Достапно за нарачка

Достапност

String Cheese.italia ™ Brand Cheese.Wisconsin Cheese®.low влага Дел -Ским моцарела.Фамилија пакет.Индилно завиткано лесно отворено.20 - 1 мл сирење WT 20 мл (1,25 lb) 467 g. Чувајте во фрижидер. Италија Семејство пакет со жица сирење 20oz.

За производот

Избор на клиент