0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време, маица за кратки ракави за време на женското породилно, 2-пакет

Време и време, маица за кратки ракави за време на женското породилно, 2-пакет

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Супер меко породилно од време и TRU е задолжително основно за вашата гардероба за бременост. Страничното руширање ја опфаќа вашата промена на фигурата. Исклучиво на. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две тимови. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опремено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ниту. Две пакувања породилни маици за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент