0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сет на студиото Бактон, Рено, модерна и современа ткаенина од песок, тапациран еспресо Браун, завршено столче за јадење од дрво

Сет на студиото Бактон, Рено, модерна и современа ткаенина од песок, тапациран еспресо Браун, завршено столче

DEN 3039.84
Достапно за нарачка

Достапност

Елегантен дизајн се ожени со квалитетно занаетчиство во столот за јадење во Рено. Конструиран од цврсто дабово дрво, Рено покажува богата завршница на еспресо кафеава боја што ја надополнува лесната полиестерска ткаенина тапацир. Дизајниран со удобност и стил на ум, Рено има кадифен седиште со пена, како и исклучителен пресечен дизајн на грб. Свртените нозе додаваат класичен, рафиниран допир. Чаир за јадење во Рено е направен во Малезија и бара собрание. Конструиран од дабово дрво; Еспресо кафеава завршница; Тапациран во полиестерска ткаенина и поставена со пена; Дизајн на намалување на грбот; Свртени нозе.

За производот

Избор на клиент