0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бела стаг - женска јакна со качулка

Бела стаг - женска јакна со качулка

DEN 655.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа женска јакна со качулка од Бела Стаг е направена со лесен материјал со маичка со ватирана шема и е дизајнирана да ве одржува топло во поладните денови. Се одликува со копче за копче со два џебови од страничен спој за мали додатоци. Оваа бела стаг јакна има долги ракави со манжетни со ребра-опсег и полите за подобро вклопување. Машината е за миење за лесна грижа. Whiteенска јакна со бела стада : Лесен дрес со ватирање на дијаманти. Копче пред женска јакна. 2 џебови од страничен спој. Долги ракави. Манжетни за ребра-опсег и полите.

За производот

Избор на клиент