0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства со кратки ракави со силуета за силуети за вратот V-вратот

Тајни богатства со кратки ракави со силуета за силуети за вратот V-вратот

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа класична ноќна рака на ракав од тајните богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спиење. Безвременската силуета спарена со дрес на памук со стрии ќе ве натера да се оддалечувате на Dreamland во стил. На облеката има деликатни детали за чипка со плата со 5 копчиња и пинови на деколте. Дарежливо исечено со проток на тече ја прави оваа наметка совршен додаток на вашиот плакар. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. пин што се наоѓа на деколте. Флетер ракави со детали за чипка. 65% полиестер/30% рециклиран полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pените за спиење на ракав за спиење од тајни богатства.

За производот

Избор на клиент