0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лесни работи од лесни улични чевли за отпорни на олово за олово за олово

Лесни работи од лесни улични чевли за отпорни на олово за олово за олово

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Лесните работи на лесен уличен отпорен на олово, отпорни на традиционално затнување, е дизајнирано со утеха за некој во движење. Одликувајќи се со не-обележување, отпорна на лизгање за додадена влечење. Засилен со системот за удобност Easy Motion Pro, отстранливата анти -микробна контурирана влошка е преполна со амортизирање. 2 инчи пета. Отпорна на лизгање на не-означување на надворешната страна. Систем за удобност со лесно движење Pro. Куп на потпетици. Отстранлив анти -микробна удобност подножје. Подобрена поддршка за лак.

За производот

Избор на клиент