0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ЈА -Ру Дизни Вини Пох и бод со џигли - играчка за акции на строгиот век

ЈА -Ру Дизни Вини Пох и бод со џигли - играчка за акции на строгиот век

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овие колекционерски ликови од Ja-Ру Дизни се многу забавни со пријателите. Овие пријатели се меки на допир и забавно за играње. Можете да okeиркате, да стискате, да ги истегнете и да ги исцедите. Овие се направени од висококвалитетен TPR материјал што лесно се мие со сапун и вода. Овие сензорни играчки можат да помогнат во олеснување на стресот и вознемиреноста, да се ослободат од здодевноста и да промовираат циркулација на крв во вашите раце. Овие се погодни за ставање во градите за богатство, торби за забави, корпи за подароци или да ги соберете за себе. Собери полите на сите! Мики, Мини, Плутон, Дејзи, Стич, Вини Пух, Молња МекКвин, Рапунзел, Ариел, Тијана и Јасмин пријатели. Колекционерски - Добијте ги сите 12 пријатели. Мека и истегната. Сензорни и фиџет. Вини Пу и бод. Истегнат TPR материјал што лесно се мие.

За производот

Избор на клиент