0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно календарот за доаѓање на платно од платно во сина торба за перење алишта

Едноставно календарот за доаѓање на платно од платно во сина торба за перење алишта

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Направете го вашиот одмор весел и ох толку светло со торба за перење на календарот за доаѓање од нашата колекција „Скокни за радост“. Без разлика дали собирањето алишта или барате вреќа за Дедо Мраз за подароци, оваа торба за влечење со цврста лента ќе ја заврши работата! Оваа колекција вклучува отпечатоци и обрасци со моќ да ве наполни со празничен дух! Едноставно календар на Адвент на Дејзи 28 x 36 инчи сина торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

За производот

Избор на клиент