0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стенд за безжичен полнач на Белкин - Компатибилен со Magsafe - Полнач - работи W Apple iPhone 15, iPhone 14, iPhone & iPhone со PSU, бело

Стенд за безжичен полнач на Белкин - Компатибилен со Magsafe - Полнач - работи W Apple iPhone 15, iPhone 14,

DEN 463.84
Достапно за нарачка

Достапност

Магнетниот безжичен полнач на Belkin Magsafe Boost Chere, му дава на вашиот телефон брзо, ефикасно и безбедно полнење со совршено усогласување секој пат. Magsafe Technology ја менува играта за полнење. Користењето на функцијата Magsafe на вашиот Apple i Phone ви овозможува да искористите кој било i Phone 15, i Phone 14, i Phone 13 или i Phone 12 серија на уредот магнетски во совршена усогласување со едната рака, овозможува брза, безжична ефикасност на полнење до 7,5 вати, и го чува вашиот телефон од исклучување од моќ ако се исфрли. Со овој штанд за безжичен полнач „Белкин“, нема потреба да го прекинувате вашиот стриминг или движење додека вашиот телефон се полни - продолжете да го користите вашиот i Phone додека се наплаќа во портрет или пејзаж - прочитајте рецепти во кујната или видеата на поток додека се подготвувате наутро . Магнетско безжично полнење стојат за i Phone 15, 14, 13 и 12 серии уреди. Поддржува брзо полнење на Apple до 7,5 вати. Вклучува единица за напојување 20 W USB C Адаптер за напојување 3.0. Компатибилен со магсафе и поддржува официјални случаи на Магсафе. Совршено магнетно усогласување и лесно поставување со една рака. Наполнете во портрет или пејзаж и користете го вашиот телефон додека се наплаќа. Светлината означува статус на полнење. Индикаторот за безбедност на ЛЕР означува дали има прекин на полнењето од странски предмет што може потенцијално да му наштети на вашиот телефон. Исто така достапно во бело. 2-годишна гаранција за ограничена гаранција и поврзана опрема (CEW) до 2.500 американски долари. Посетете за повеќе телефонски полначи, електроника и додатоци. Компатибилност i Phone 15. i Phone 15 Plus. i Phone 15 Pro. i Phone 15 Pro Max. i Phone 14 Pro. i Phone 14 Plus. i Phone 14. i Phone 13 Pro Max. i Phone 13 Pro. i Phone 13. i Phone 13 Mini. i Phone 12 Pro Max. i Phone 12 Pro. i Phone 12. i Phone 12 Mini.

За производот

Избор на клиент