0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
-Flo 10030lf единечна рачка кујна тапа, четкан никел

-Flo 10030lf единечна рачка кујна тапа, четкан никел

DEN 895.84
Достапно за нарачка

Достапност

Кујната со престиж со 1 рачка со страничен спреј во четкан никел од колекцијата Престиж од ЕЗ-Фло® има квалитетна изработка. Дизајнирано со тркалезни рабови, оваа тапа нуди модерен поглед на прифатлива цена. Опремено со керамички диск кертриџ, функционалност без мијалник и популарни делови за поправка, тоа е совршен додаток за секоја кујна. Оваа тапа има единечна метална рачка што ја поставува температурата на водата точно и страничен црн распрскувач за да ги покрие сите ваши потреби за чистење. Има вртење од 360 степени за додадена функционалност. NSF и UPC одобрени. Закон без олово овластен за безбедна вода за пиење. Дизајнирано да има квалитетна изработка со тркалезен раб и четкан никел. Опремено со керамички диск кертриџ. Функционалност без миење садови. Вклучува страничен црн распрскувач за да ги покрие сите потреби за чистење. Изграден со вртење на плукачи од 360 степени за целосно искуство за чистење. Доставува стапка на проток до 1,8 gpm. Бесплатно олово овластено за пиење со безбедна вода.

За производот

Избор на клиент