0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на помладите низ целата цветна чипка под притисок со кабриолет ленти, големини до 40DD

Без граници на помладите низ целата цветна чипка под притисок со кабриолет ленти, големини до 40DD

DEN 388.64
Достапно за нарачка

Достапност

Воведувањето на новите и подобрени без граници го турка градник. Сега поудобно од кога и да било, ниту една граница го турка градник има флексибилна жица за удобност за да се прилагоди на вашата форма. Целосно нареденото крило обезбедува поддршка за измазнување, а облеката е украсена со убава, асортиман чипка за женски допир. Во кадифните, целосно прилагодливи ленти имаат и кука, дозволувајќи им да се носат во вкрстена мода што нуди разноврсна абење. Во комбинација со влошки за притискање што даваат природен лифт, новите граници без граници е сигурно дека ќе станат градник за сите работи за удобност. Без граници на помладите низ целата цветна чипка го туркаат градник со конвертибилни ленти Материјал : 89% најлон/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : склек, природен дизајн на лифт со флексибилна жица за удобност. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Целосно наредено крило за поддршка за мазнење. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо се претвораат во вкрстено назад. Карактеристики : Allever Design на цветни чипка. Чакалот на жените и помладиот го туркаат градник од без граници.

За производот

Избор на клиент