0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
20 20 Едноставно Daisy Home Sweet Home Home Indoor Outdoor Pillow, Kelly Green Qty 1

20 20 Едноставно Daisy Home Sweet Home Home Indoor Outdoor Pillow, Kelly Green Qty 1

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 20 "x 20 " Кели Грин Дом Слатка куќа Внатрешна/надворешна перница од нашата колекција "Way Wore With Words". Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде персонализиран допир на вашиот трем, палуба или внатрешен двор што сте го барале! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Плоштад/зашиено затворање. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Избор на клиент