0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Студечки брод „Ступел Индустри“ Риболов Брод, Патник Акварел сликарство, 17, дизајн од Ема Каролина

Студечки брод „Ступел Индустри“ Риболов Брод, Патник Акварел сликарство, 17, дизајн од Ема Каролина

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : море; Океан; Надвор; Природа; Вода; Човечки; Крајбрежје; Морски бранови; Земјиште; Брег; Мраз; Снег; Сценографија; Панорамски; Пејзаж; Плови; Наутички; Крајбрежен; Водни плоштади; Риболов брод; Плажа; Крајбрежна стража; Воена; Морски брег ;. Дизајн од Ема Каролина.

За производот

Избор на клиент