0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ѓердан од жолто злато од 14KT

Ѓердан од жолто злато од 14KT

DEN 8080.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој срамота ѓердан од хартии за хартија од Миабела е направен во жолто злато што привлекува око и има високи полирани и готови овални врски кои се меѓусебно поврзани едни со други, формирајќи паметен образец. Овој ѓердан мери 18-инчи и е обезбеден со затворач на јастог. Засилено со висока полска завршница, овој ѓердан е совршен додаток на секоја колекција накит и совршен за положување. Веднаш додадете допир на софистицираност и класа на кој било изглед со овој смел и раскошен златен ѓердан. Направено во 14 кт жолто злато. Вид на ланец : овален ланец на врски. Ѓердан со ланец на хартија. Должина на ланецот : 18 инчи. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент