0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Домашни стилови полумесечина Хил кралица кожа тапацирана глава, ноќен штанд и тапациран клупа

Домашни стилови полумесечина Хил кралица кожа тапацирана глава, ноќен штанд и тапациран клупа

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата „полумесечина Хил“ од дома Стилс е местото каде што современиот шарм го исполнува класичниот дизајн. Службената уметност се прикажува во текот на дизајнот на оваа колекција. Од уникатната завршница на Tortoise Shell, уникатен облик на заоблен дизајн со карактеристично цврсто махагони, обликување на рамки за слики и поставен тапациран центар, овој сет е предодреден да одговара на вашите потреби за мебел во спалната соба. Компатибилен со повеќето рамки за полни/кралици кревети и има тапациран панел со црна кожа. На тапацирната клупа има кожено црно тапацирано седиште, врата за складирање со централна партизанска хидраулика. Ноќниот штанд има една фиока за складирање со странични метални водичи и една пониска полица. Достапно со хардвер на стариот никел. Сетот вклучува кралица headboard, ноќен штанд и нагорна клупа. Домашни стилови полумесечина Хил кралица кожа тапацирана глава, ноќна штанд и тапациран клупа : уникатна завршница на желки од 2 тони. Уникатен облик на криви дизајн. Вратата за складирање со централна партизанска хидраулика. Хардвер со стари никел.

За производот

Избор на клиент